Pneumatiky pre Opel MOVANO Van


Najbežnejšími veľkosťami pneumatík preOpel MOVANO Van

195/65 R16 27% autá Opel MOVANO Van pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
215/65 R16 27% autá Opel MOVANO Van pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
225/65 R16 27% autá Opel MOVANO Van pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
205/75 R16 18% autá Opel MOVANO Van pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »

Ako zistiť rozmery pneumatík?

Rozmer pneumatiky možno veľmi ľahko zistiť. Najjednoduchším spôsobom je pozrieť sa na existujúce pneumatiky na vašom vozidle. Opatrenie pneumatiky budú poskytnuté od bočnej strany pneumatiky vo formáte 215/60 R16. Najčastejšie nájdete ho na tých istých miestach ako sú zvýraznené na obrázku.


Zimné pneumatiky pre Opel MOVANO Van

Pre vaše auto, sme vybrali rozmer 195/65 R16, pretože je najčastejšie rozmer pneumatík pre Opel MOVANO Van . Môže sa stať, že to nie je vaša veľkosť - v takom prípade použite prosím nasledujúci formulár.
Zadajte rozmer: /R

Víťaz testu pre Opel MOVANO Van :
Dunlop SP Winter Sport 4D

Úspechy: 1. miesto test Autobild 2014, 1. miesto test Autobild 2013, 2. miesto test ADAC 2012, 2. miesto test Offroad 2014, 2. miesto test Autobild 2014, 3. miesto test ADAC 2014, 3. miesto test ADAC 2012, 3. miesto test Automotorsport 2014, 3. miesto test Automotorsport 2013, 3. miesto test Autobild 2014, 4. miesto test ACE 2014, 4. miesto test Autozeitung 2014, 6. miesto test ACE 2012, 7. miesto test ADAC 2013, 9. miesto test Autobild 2013

Kúpiť Dunlop SP Winter Sport 4D »
ModelPočet meranýchnajlepšie umiestnenienajhoršie umiestneniepriemerné umiestneniecena
Dunlop SP Winter Sport 4D Odporúčame, aby ste!151 93.53 91EUR Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM-32 54117.40101EUR Kúpiť
Falken Eurowinter HS449 861710.5070EUR Kúpiť

Všetky dostupné zimné pneumatiky testy Opel MOVANO Van

Zimné pneumatiky sú určené pre použitie v zimných podmienkach, najčastejšie na snehu, ľade, ale aj pri veľmi nízkych teplotách. Rozdiel medzi letné a zimné pneumatiky, ktoré sú špeciálne upravené na zimné vzorky tak, že je príjemné ju v snehu a ľadu. Tiež sú vyrobené z mäkšie gumy, ktorý zostáva pružný aj v nižších teplotách, čo pomáha pneumatike uchopenie lepšie cesty. Kvalitné zimné pneumatiky sú často dôležitejšie ako pohon na všetky štyri kolesá (AWD, 4 x 4), ABS, ESP, atď. -bez nich, tieto systémy nemôžu spoľahlivo fungovať. Preto sa oplatí venovať výberu zimných pneumatík pre váš model automobilu - Opel MOVANO Van Osobitná pozornosť.


Letné pneumatiky pre Opel MOVANO Van

Pre vaše auto, sme vybrali rozmer 195/65 R16, pretože je najčastejšie rozmer pneumatík pre Opel MOVANO Van . Môže sa stať, že to nie je vaša veľkosť - v takom prípade použite prosím nasledujúci formulár.
Zadajte rozmer: /R

Pre rozmer nemáme dostatok údajov, ukážeme, že pneumatiky, ktoré boli testované raz a niekoľkokrát.

Všetky dostupné letných pneumatík testy Opel MOVANO Van


Celoročné pneumatiky Opel MOVANO Van

Celoročné pneumatiky sú určené pre celoročnú prevádzku, vrátane suchých ciest a dážď, ale jedno obdobie nie sú zamerané. Sú zvyčajne vyrobené z tvrdšie materiály, čo je zlé hlavne pri nižších teplotách. Celoročné pneumatiky by mohli prirovnať k teniskám a zimné pneumatiky k pohorkám. V teniskách môžete chodiť aj v zime, ale to rozhodne nie je tak príjemné ani bezpečné. Tiež nie je vhodné dať zimné pneumatiky iba jednu nápravu auta. Ak dáte zimné pneumatiky len na hnaciu nápravu na aute s predným pohonom, mať predné kolesá oveľa väčšiu priľnavosť ako zadné, čo bude mať za následok veľkú nestabilitu zadnej nápravy-auto často ísť "bokom". Podobná situácia je ak dáte zimné pneumatiky na zadné kolesá len vozidlá s zadnej nápravy poháňané zadné kolesá, zatiaľ čo budú mať priľnavosť, ale auto nebude ovládateľné na snehu. Tiež nie je dobrý nápad mať zimné pneumatiky na aute po celý rok-bývajú hlučnejšie a priťahuje oveľa viac v teplom počasí – to je, pretože sú mäkšie materiály. Ako vieme, nie je veľmi príjemné meniť pneumatiky v pneuservisu 2xročně, ale to sa dá vyriešiť kúpou ďalšiu sadu kolies na zimné pneumatiky. Preto ak vám niekto bude hovoriť že zimné pneumatiky sú k ničomu, neverí mu-táto investícia vám môže ušetriť z oveľa vyšších nákladov ako náklady na zimné pneumatiky.
Test celoročných pneumatík »
-->
TOPlist