• 8 obchodov, 73 622 produktov
Goodyear Ultragrip Performance+ Suv

Goodyear Ultragrip Performance+ Suv

/% · zima · · : Prémiové

B
C
B
pozrieť dostupnosť Goodyear Ultragrip Performance+ Suv
šírka
Profil
Veľkosť ráfiku

Obsah:

Konkurenti

Pneumatika Goodyear Ultragrip Performance+ SUV získala v rôznych testoch značnú pozornosť, predovšetkým pre svoje impresívne výkony v mokrých podmienkach a snehu. Tieto testy vo všeobecnosti hodnotia vynikajúce ovládanie pneumatiky v daždivých prostrediach, zdôrazňujúc dobré bezpečnostné náklony voči akvaplaningu, čo v podstate znamená, že pneumatika dokáže udržať svoju priľnavosť a stabilitu aj v silných dažďových podmienkach. Táto kvalita je ďalej potvrdená jej výkonom v snehových podmienkach, kde sa údajne zastavuje na kratšie vzdialenosti v porovnaní s inými podmienkami, čo je dôležitá vlastnosť pre bezpečné jazdenie v zime.


Pohodlie je ďalším významným pozitívnym atribútom, indikujúcim, že pneumatika poskytuje hladký a príjemný zážitok z jazdy na rôznych povrchoch a podmienkach. Tento faktor je dôležitý pre vodičov SUV, ktorí ocenia nielen výkonnosť, ale aj úroveň pohodlia, ktoré im pneumatiky poskytujú počas dlhých ciest alebo každodenných dochádzok.


Avšak pneumatika Goodyear Ultragrip Performance+ SUV nie je bez svojej kritiky. Hoci vyniká v mokrých a snehových podmienkach, jej výkon na suchých cestách bol označený za relatívnu slabosť. To naznačuje kompromis v jej univerzálnosti voči všetkým poveternostným javom, čo môže byť kritické zváženie pre vodičov v regiónoch s rozmanitými klimatickými podmienkami. Okrem toho sa údajne pneumatika javí s najvyšším valivým odporom v testoch, faktor, ktorý môže ovplyvniť účinnosť tankovania a tým aj celkovú nákladovú efektívnosť použitia pneumatík.


Cenové zaťaženie je ďalší aspekt, kde by pneumatika Goodyear Ultragrip Performance+ SUV mohla odradiť niektorých potenciálnych zákazníkov. Je umiestnená na vyššej cenovej úrovni, ktorá, napriek jej vynikajúcim výkonom v istých podmienkach, by mohla nútiť zákazníkov zameraných na rozpočet hľadať alternatívy, ktoré ponúkajú lepšiu rovnováhu medzi nákladmi a výkonom.


V závere môžeme povedať, že pneumatika Goodyear Ultragrip Performance+ SUV exceluje v poskytovaní bezpečnosti a pohodlia v mokrých a snehových podmienkach, čo z nej robí chválitebnú voľbu pre vodičov, ktorí kladiú dôraz na tieto aspekty. Avšak obmedzenia v suchých podmienkach, spolu s vysokým valivým odporom a vyššou cenovou úrovňou, naznačujú, že to nemusí byť najlepšia univerzálna voľba pre každého. Budúci kupujúci by mali zvážiť tieto faktory voči svojim konkrétnym jazdným potrebám a podmienkam, keď uvažujú o tejto pneumatike.

Veľkosti

Goodyear Ultragrip Performance+ Suv sa vyrába vo 35 veľkostiach , od 215/65 R17 až do 275/40 R22.
Filter:
ukázať ceny

časová os

2021

Goodyear Ultragrip Performance+ Suv bola uvedená na trh

úspechy

Najlepšie
Ovládateľnosť za mokra
Autobild 2023
TyreReviews.com 2023
Najlepšie
Točenie do zákrut za mokra
Autobild 2023

Goodyear Ultragrip Performance+ Suv v testoch pneumatík

Všetky testy pneumatík, kde bola Goodyear Ultragrip Performance+ Suv :
Autobild Test zimných pneumatík 2023 225/60 R18
Ukážkové
Umiestnenie #3 z 10
Zabezpečenie úžasného tretieho miesta medzi svojimi konkurentmi, Goodyear Ultragrip Performance+ SUV vynikol svojím konečným hodnotením 'výnimočný.' Tento pneumatika preukázala svoju všestrannosť v rôznych podmienkach a vynikla najmä pri zaseknutí na vlhkej kruhovej trati a pri ovládaní pri mokrej ceste, čím zdôraznila svoje vynikajúce výkony na klzkých povrchoch. Jeho silné stránky zahŕňali výnimočné ovládanie v mokrých podmienkach, vynikajúce bezpečnostné rezervy proti akvaplaningu a krátke brzdové vzdialenosti na snehu aj suchých povrchoch. Treba však poznamenať, že pneumatika je umiestnená na vyššej cenovej úrovni, čo by mohlo byť úvahou pre potenciálnych kupujúcich. Goodyear Ultragrip Performance+ SUV sa ukazuje ako všestranný produkt, ktorý spĺňa požiadavky vodičov SUV hľadajúcich spoľahlivé zimné pneumatiky.
Názov
Goodyear Ultragrip Performance+ Suv
Ukázať detaily testu
ARBÖ Test zimných pneumatík 2023 235/55 R18
Odporúčané
Umiestnenie #6 z 10
Názov ZimaZa mokraNa suchuValivý odporHluk
Najlepšie hodnoty v testoch636443188
Goodyear Ultragrip Performance+ Suv 585842167
Ukázať detaily testu
Názov
Goodyear Ultragrip Performance+ Suv
Ukázať detaily testu

Distribúcia hodnotení testov

100% (1x)85% (1x)
UkážkovéOdporúčané
1x1x

Hodnotenia x Veľkosť kolesa

R18
92.5% (2x)

Hodnotenia x šírka

225/xx Rxx235/xx Rxx
100% (1x)85% (1x)

Iné Goodyear modely