• 8 obchodov, 73 622 produktov
GoodYear UltraGrip Performance 3

GoodYear UltraGrip Performance 3

/99% · zima · · : Prémiové

pozrieť dostupnosť GoodYear UltraGrip Performance 3
šírka
Profil
Veľkosť ráfiku

Obsah:

Konkurenti

Reifen Goodyear UltraGrip Performance 3 dosahuje pozoruhodnej rovnováhy v širokej škále podmienok, čo ukazuje jeho všestrannosť, ktorá je vysoko chválená v mnohých recenziách vedúcich organizácií. Jeho pozitívne atribúty sa rozkladajú cez všetky poveternostné podmienky, ponúkajú presvedčivé jazdné vlastnosti bez ohľadu na počasie, spolu s veľmi dobrými bezpečnostnými rezervami proti aquaplaningu a dynamickým správaním sa za mokra. Robustné zimné schopnosti pneumatiky sú konzistentne poznamenané, spolu so skrátenými brzdovými vzdialenosťami a vysokou odolnosťou proti opotrebeniu, čím sa upevňuje jeho postavenie ako pneumatiky s vynikajúcimi zimnými vlastnosťami.


Pohodlie je ďalšou známkou UltraGrip Performance 3, získavajúc pochvalu za príjemnú jazdu. V oblasti bezpečnosti a spoľahlivosti vyniká veľmi bezpečným správaním sa na snehu, impozantným dopadom v zákrutách s dostatkom rezervy a stabilnou spoľahlivosťou a jazdnou stabilitou na mokrých povrchoch. Jeho výkon na suchých cestách si zaslúži spomenutie, charakterizovaný presným a bezpečným ovládaním, čím sa ešte viac zdôrazňuje jeho všestrannosť.


Napriek tomu pneumatika nie je bez kritiky. Zvýšený valivý odpor je opakujúcim sa bodom kritiky v rôznych testovacích dimenziách, naznačujúc potenciálny kompromis v palivovej účinnosti. Okrem toho, hoci jeho výkon v situáciách aquaplaningu je všeobecne silný, niektoré testy poukázali na ľahké deficity v aquaplaningu v zákrutách a presnosti riadenia spojené s ľahkou náchylnosťou k náhlym zmenám smeru počas rýchleho, suchého zákrutovania.


Výnimočnou schopnosťou v snehu je, ako zdôraznila jedna recenzia, ktorá zdôrazňuje jeho vynikajúce spracovanie snehu, čo odporuje trochu nižšiemu hodnoteniu pneumatík v inom teste zameranom na výkon na snehu. Napriek tomu zostáva konkurenčná aj v menej priaznivých podmienkach.


Na záver, Goodyear UltraGrip Performance 3 sa ukazuje ako veľmi kompetentná a spoľahlivá voľba pre široké spektrum jazdných podmienok. Jeho silné stránky v oblasti bezpečnosti, pohodlia a celkového výkonu na rôznych terénoch ho robia chvályhodnou voľbou pre vodičov, ktorí hľadajú pneumatiky, ktoré excelujú všestrannosťou. Uvedené nedostatky, ako je valivý odpor a drobné jazdné vlastnosti v konkrétnych situáciách, ubližujú jeho významným prednosťam, čím sa predstavuje ako dobre zaokrúhlený contender v segmente zimných pneumatík.

Veľkosti

GoodYear UltraGrip Performance 3 sa vyrába vo 89 veľkostiach , od 175/65 R14 až do 265/45 R20.
Filter:
ukázať ceny

časová os

2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 bola uvedená na trh

2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 bola testovaná 7x (Autobild,...) a vyhrala test Autobild 225/40 R18.

úspechy

Najlepšie
Ovládateľnosť za mokra
Automotorsport 2023
Autobild 2023
Sportauto 2023
Najlepšie
Aquaplaning - priečny
Autoexpress 2023
Najlepšie
Aquaplaning - pozdĺžny
Autoexpress 2023
Najlepšie
Brzdenie na suchu
Sportauto 2023
Najlepšie
Ovládateľnosť na suchu
TyreReviews.com 2023
Najlepšie
Vonkajší hluk
Autobild 2023
Najlepšie
Vnútorný hluk
Autoexpress 2023
Najlepšie
Brzdenie na snehu
Sportauto 2023
Najlepšie
Trakcia na snehu
Sportauto 2023
Najlepšie
Brzdenie za mokra
Autobild 2023
Najlepšie
Točenie do zákrut za mokra
Autobild 2023

GoodYear UltraGrip Performance 3 v testoch pneumatík

Všetky testy pneumatík, kde bola GoodYear UltraGrip Performance 3:
Autobild Test zimných pneumatík 2023 225/40 R18
Výherca testov
Umiestnenie #1 z 11
Zabezpečenie prvého miesta medzi 11 konkurentmi, GoodYear UltraGrip Performance 3 sa ukázal ako "Testový víťaz", prezentujúc svoju nadvládu v zimných vlastnostiach pneumatík. Táto pneumatika sa môže pochváliť novým dizajnom dezénu zimných pneumatík, ktorý poskytuje presvedčivé riadenie vo všetkých poveternostných podmienkach, zdôrazňujúc veľmi dobré bezpečnostné rezervy proti vodnému šmýkanie a dynamickému mokrému riadeniu, všetko za primeranú cenu. Avšak má malú nevýhodu vo forme mierne zvýšeného valivého odporu. Jeho výnimočné vlastnosti boli obzvlášť poznamenané v disciplínach ako pohodlie, redukcia vonkajšého hluku, brzdenie na mokrej vozovke, jazda v zákrutách na mokrej vozovke a mokré riadenie, kde prekonával svojich konkurentov a potvrdil svoju pozíciu ako výborná zimná pneumatika.
Názov
GoodYear UltraGrip Performance 3
Ukázať detaily testu
Tyre Reviews Test zimných pneumatík 2023 225/45 R18
Veľmi odporúčané
Umiestnenie #5 z 11
Názov
GoodYear UltraGrip Performance 3
Ukázať detaily testu
Sport Auto Test zimných pneumatík 2023 225/40 R18
Veľmi dobré
Umiestnenie #2 z 9
The GoodYear UltraGrip Performance 3 si zabezpečil pochválený druhé miesto medzi deviatimi konkurentmi. Odzrkadľujúc jeho vysoko kvalitné výkony, získal konečné hodnotenie 'Veľmi dobré'. Testeri chválili tento pneumatika za jeho presné, bezpečné a spoľahlivé ovládanie, pričom zdôraznili jeho široké bezpečnostné rezervy na všetkých testovaných povrchoch. Napriek tomu sa objavila mierne kritika týkajúca sa jeho mierne menej jemnej reakcie na nerovné cesty. Pneumatika preukázala výnimočné schopnosti, preukázujúce osobitnú silu za všetkých podmienok, čo potvrdzuje jej veľmi vyváženú povahu. Čo vyniklo, boli jeho nenapodobiteľné výkony pri brzdení na suchu, brzdení na snehu, ťažení na snehu a ovládaní na mokrom povrchu, čo ho označuje za lídra v týchto kritických disciplínach. Táto komplexná hodnotiaca skúška svedčí o všestrannosti a spoľahlivosti UltraGrip Performance 3 pri zvládaní rôznorodých zimných jazdných požiadaviek.
Názov
GoodYear UltraGrip Performance 3
Ukázať detaily testu
Automotorsport Test zimných pneumatík 2023 255/45 R20
Veľmi dobré
Umiestnenie #2 z 7
Goodyear UltraGrip Performance 3 získal pôsobivé druhé miesto medzi sedem konkurentmi, získal konečné hodnotenie "Veľmi dobré". Tieto pneumatiky vynikali krátkymi brzdnými vzdialenosťami a veľmi bezpečným jazdným správaním na snehu. Tiež preukázali dobrú prilnavosť pri zatočení s dostatočnými rezervami a preukázali, že sú veľmi spoľahlivé a stabilné na mokrých povrchoch. Tieto pneumatiky poskytovali vysoké úrovne bočnej podpory, najmä na suchých cestách. Napriek týmto silným stránkam preukázali mierne nedostatky pri akvaplaningu v zákrutách a pri presnosti riadenia, prejavujúc citlivosť na zmeny zaťaženia pri rýchlom riadení v suchých zákrutách. Okrem toho sa počas zatočenia v zákrutách zaznamenal slabý hluk. Tieto pneumatiky boli chválené pre ich široké spektrum výkonu, ktoré sa prejavilo aj vo výkonoch pod vplyvom všetkých poveternostných podmienok. Preukázali výnimočný výkon v disciplínach ako napr. suchá zmena pruhu, suchá reakcia na riadenie, zatočenie na snehu a ovládanie na mokrej ceste, čím sa stali univerzálnou voľbou pre rôzne zimné jazdné podmienky.
Názov
GoodYear UltraGrip Performance 3
Ukázať detaily testu
Autoexpress Test zimných pneumatík 2023 225/45 R17
Odporúčané
Umiestnenie #3 z 7
V hodnotení medzi siedmymi konkurentmi si Goodyear UltraGrip Performance 3 impresívne zabezpečil tretiu pozíciu, získal hodnotenie "Odporúčané". Po výraznom debute po jeho uvedení na trh sa táto pneumatika vynikala najmä v mokrých podmienkach - oblasti, kde sa pneumatiky Goodyear tradične vyznačujú. Prekonala všetkých ostatných v testoch pre hlbokú vodnú aquaplanáž a pevne si udržala prvé miesto. Dokonca aj v situáciách so plytšími vodami sa jej výkon dal len chváliť, keď sa umiestnila na spoločnom štvrtom mieste v testoch brzdenia. Na trati s riadením vzbudzovala dôveru, umožňujúc ľahké ovládanie až do svojho limitu bez rizika náhlych posunov zadnej časti auta. Hoci vyžadovala o niečo viac úsilia pri ovládaní oproti niektorým konkurentom, vynikala svojou odozvou a účinnosťou vo vlhkom prostredí, pričom tesne nasledovala Hankook výkonnosť. Vo suchých podmienkach aj Goodyear ukázal silné schopnosti, dosiahol druhé miesto, zaostávajúc len za WinterContact. Hoci klesol na štvrtú pozíciu v testoch v snehu, zostal konkurenčne blízko lídrov. Okrem toho táto pneumatika nebola porovnateľná v niekoľkých kľúčových oblastiach, vedúca v teste vodnej aquaplanáže v krížových aj podľaľových testoch a tiež vynikla tým, že zaznamenala najnižší vnútorný hluk, čím potvrdila svoje výnimočné vlastnosti a potvrdila svoju univerzálnosť v širokej škále náročných zimných jazdných podmienok.
Názov
GoodYear UltraGrip Performance 3
Ukázať detaily testu
Názov Za mokraNa suchuNa snehuPrevádzkové náklady
Najlepšie hodnoty v testoch2+2+11-
GoodYear UltraGrip Performance 32+ 22+1-
Ukázať detaily testu
Názov Brzdná dráha za mokraBrzdná dráha na snehu
Najlepšie hodnoty v testoch31,429,2
GoodYear UltraGrip Performance 333,930,1
Ukázať detaily testu

Distribúcia hodnotení testov

100% (5x)85% (1x)
Výherca testovVeľmi odporúčanéVeľmi dobréUkážkovéOdporúčané
1x1x2x1x1x

Hodnotenia x Veľkosť kolesa

R17R18R20
85% (1x)100% (4x)100% (1x)

Hodnotenia x šírka

225/xx Rxx255/xx Rxx
97% (5x)100% (1x)

Iné GoodYear modely