Pneumatiky pre Chevrolet CAPTIVA


Najbežnejšími veľkosťami pneumatík preChevrolet CAPTIVA

215/70 R16 46% autá Chevrolet CAPTIVA pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
235/60 R17 25% autá Chevrolet CAPTIVA pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
225/60 R17 8% autá Chevrolet CAPTIVA pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
235/55 R18 6% autá Chevrolet CAPTIVA pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »
225/65 R16 5% autá Chevrolet CAPTIVA pomocou tejto veľkosti pneumatiky Zimné » letné »

Ako zistiť rozmery pneumatík?

Rozmer pneumatiky možno veľmi ľahko zistiť. Najjednoduchším spôsobom je pozrieť sa na existujúce pneumatiky na vašom vozidle. Opatrenie pneumatiky budú poskytnuté od bočnej strany pneumatiky vo formáte 215/60 R16. Najčastejšie nájdete ho na tých istých miestach ako sú zvýraznené na obrázku.


Zimné pneumatiky pre Chevrolet CAPTIVA

Pre vaše auto, sme vybrali rozmer 215/70 R16, pretože je najčastejšie rozmer pneumatík pre Chevrolet CAPTIVA . Môže sa stať, že to nie je vaša veľkosť - v takom prípade použite prosím nasledujúci formulár.
Zadajte rozmer: /R

Víťaz testu pre Chevrolet CAPTIVA :
Goodyear UltraGrip SUV

Úspechy: 3. miesto test Offroad 2015, 4. miesto test Autobild 2014

Kúpiť Goodyear UltraGrip SUV »
ModelPočet meranýchnajlepšie umiestnenienajhoršie umiestneniepriemerné umiestneniecena
Goodyear UltraGrip SUV Odporúčame, aby ste!2343.50 101 Kúpiť
Dunlop SP Winter Sport 4D Odporúčame, aby ste!151 93.53 107 Kúpiť
Bridgestone Blizzak LM-80 Evo Odporúčame, aby ste!2375.0097 Kúpiť
Falken Eurowinter HS449 761710.2984 Kúpiť

Zimné pneumatiky sú určené pre použitie v zimných podmienkach, najčastejšie na snehu, ľade, ale aj pri veľmi nízkych teplotách. Rozdiel medzi letné a zimné pneumatiky, ktoré sú špeciálne upravené na zimné vzorky tak, že je príjemné ju v snehu a ľadu. Tiež sú vyrobené z mäkšie gumy, ktorý zostáva pružný aj v nižších teplotách, čo pomáha pneumatike uchopenie lepšie cesty. Kvalitné zimné pneumatiky sú často dôležitejšie ako pohon na všetky štyri kolesá (AWD, 4 x 4), ABS, ESP, atď. -bez nich, tieto systémy nemôžu spoľahlivo fungovať. Preto sa oplatí venovať výberu zimných pneumatík pre váš model automobilu - Chevrolet CAPTIVA Osobitná pozornosť.


Letné pneumatiky pre Chevrolet CAPTIVA

Pre vaše auto, sme vybrali rozmer 215/70 R16, pretože je najčastejšie rozmer pneumatík pre Chevrolet CAPTIVA . Môže sa stať, že to nie je vaša veľkosť - v takom prípade použite prosím nasledujúci formulár.
Zadajte rozmer: /R

Víťaz testu pre Chevrolet CAPTIVA :
Hankook Dynapro HP2 RA33

Úspechy: 5. miesto test Offroad 2016, 9. miesto test Autobild 2015

Kúpiť Hankook Dynapro HP2 RA33 »
ModelPočet meranýchnajlepšie umiestnenienajhoršie umiestneniepriemerné umiestneniecena
Hankook Dynapro HP2 RA33 2597.0092 Kúpiť

Celoročné pneumatiky Chevrolet CAPTIVA

Celoročné pneumatiky sú určené pre celoročnú prevádzku, vrátane suchých ciest a dážď, ale jedno obdobie nie sú zamerané. Sú zvyčajne vyrobené z tvrdšie materiály, čo je zlé hlavne pri nižších teplotách. Celoročné pneumatiky by mohli prirovnať k teniskám a zimné pneumatiky k pohorkám. V teniskách môžete chodiť aj v zime, ale to rozhodne nie je tak príjemné ani bezpečné. Tiež nie je vhodné dať zimné pneumatiky iba jednu nápravu auta. Ak dáte zimné pneumatiky len na hnaciu nápravu na aute s predným pohonom, mať predné kolesá oveľa väčšiu priľnavosť ako zadné, čo bude mať za následok veľkú nestabilitu zadnej nápravy-auto často ísť "bokom". Podobná situácia je ak dáte zimné pneumatiky na zadné kolesá len vozidlá s zadnej nápravy poháňané zadné kolesá, zatiaľ čo budú mať priľnavosť, ale auto nebude ovládateľné na snehu. Tiež nie je dobrý nápad mať zimné pneumatiky na aute po celý rok-bývajú hlučnejšie a priťahuje oveľa viac v teplom počasí – to je, pretože sú mäkšie materiály. Ako vieme, nie je veľmi príjemné meniť pneumatiky v pneuservisu 2xročně, ale to sa dá vyriešiť kúpou ďalšiu sadu kolies na zimné pneumatiky. Preto ak vám niekto bude hovoriť že zimné pneumatiky sú k ničomu, neverí mu-táto investícia vám môže ušetriť z oveľa vyšších nákladov ako náklady na zimné pneumatiky.
Test pneumatík »
-->
TOPlist